नेकपा एमाले प्रतिनिधिसभामा बिजयी -८० स्थान

१. झापा ५ केपी ओली
२. बैतडी, दामोदर भण्डारी
३. खोटाङ , बिशाल भट्टराई
४. कास्की १, खगराज अधिकारी
५. झापा ४, एलपी साँवा
६. सिन्धुली १, गणेश पहाडी
७. पाल्पा २, सोमप्रसाद पाण्डे
८. गुल्मी १, प्रदिप ज्ञवाली
९. कास्की ३, जगत बिश्वकर्मा
१०. सुर्खेत १, धु्रबकुमार शाही
११. ईलाम २, सुवास नेम्वाङ
१२. भक्तपुर २, महेश बस्नेत
१३.रुपन्देही २, बिष्णु पौडेल
१४. रुपन्देही ३, घनश्याम भुसाल
१५.. ईलाम १, झलनाथ खनाल
१६. मकवानपुर २, विरोध खतिवडा
१७. मकवानपुर २, कृष्णप्रसाद दाहाल
१८. . धनकुटा, राजेन्द्र राई
१९.. ललितपुर १, नबराज सिलवाल
२०.. काठमाडौ २, माधवकुमार नेपाल
२१..काठमाडौ ९, कृष्णगोपाल श्रेष्ठ
२२. मोरड. १, घनश्याम खतिवडा
२३. सिन्धुपाल्चोक २, शेरबहादुर तामाङ
२४. धादिङ १, भुमि त्रिपाठी
२५..धादिङ , २, खेम लोहनी
२६. ओखलढुंगा, यज्ञराज सुनुवार
२७.. मोरड. ३, भानुभक्त ढकाल
२८. मोरड. ६, लालबाबु पंडित
२९.. बाग्लुङ १, सूर्य पाठक
३०.. दार्चुला, गणेशसिंह ठगुन्ना
३१.. बाजुरा, लालबहादुर थापा
३२.. डोल्पा, धनबहादुर बुढा
३३.. मुगु, गोपाल बम
३४.. म्याग्दी, भुपेन्द्र थापा
३५.. बझाङ ,, भैरबबहादुर सिंह
३६.. मनाङ , पोल्देन छोपाङ गुरुङ
३७.. मुस्ताङ , प्रेमप्रसाद तुलाचन
३८. ताप्लेजुङ , योगेश भट्टराई
३९. ललितपुर २, कृष्णलाल महर्जन
४०.. पाँचथर, बसन्तकुमार नेम्वाड
४१. .दोलखा, पार्वत गुरुङ
४२.. दैलेख १, रबिन्द्रराज शर्मा
४३. काठमाडौ ८, जीवनराम श्रेष्र्ठ
४४.. काठमाडौ ३, कृष्ण राई
४५.. काठमाडौ ७, रामबीर मानन्धर
४६. गुल्मी २, गोकर्ण बिष्ट
४७. .कास्की २, रबिन्द्र अधिकारी
४८.दाड. ३, हिराचन्द्र केसी
४९. झापा २, पबित्रा निरौला
५०. कपिलबस्तु २, बृजेशकुमार गुप्ता
५१. काठमाडौ ५, ईश्वर पोखेल
५२. दैलेख १, राजबहादुर बुढा
५३. कैलाली ५, नारदमणि राना
५४. नुवाकोट २, नारायण खतिवडा.
५५. तनहुँ २, केदार सिग्देल
५६. पवर्त , पदम गिरी
५७. तनँहु १, किसान श्रेष्ठ
५८. पाल्पा १, दलबहादुर राना
५९.चितवन २, कृष्णभक्त पोख्रेल
६०. सिरहा ३, लिलानाथ श्रेष्ठ
६१. रुपन्देही १, छविलाल विश्वकर्मा
६२.दाड.१, मेटमणी चौधरी
६३. नवलपरासी १, हृदयश त्रिपाठी
६४. बाँके १, नन्दलाल रोकाय
६५. सुनसरी १, जयकुमार राई
६६. चितवन १, सुरेन्द्र पाण्डे
६७. काभ्रे २, गोकुल बास्कोटा
६८. कन्चनपुर २, नरबहादुर धामी
६९.अछाम १, भीमबहादुर रावल
७०. सुर्खेत २, नबराज रावत
७१. तेह्रथुम, भवानीप्रसाद खापुड.
७२. अछाम २, यज्ञ बोगटी
७३. धनुषा ४, रघुवीर महासेठ
७४.नवलपुर २, तिलक महत
७५.डोटी १, प्रेम आले
७६. कैलाली २, झपट रावल
७७. संखुवासभा, राजेन्द्र गौतम
७८. कन्चनपुर ३, दीपक प्रकाश भट्ट
७९. स्याड.जा १ नारायण मरासिनी
८०. स्याड.जा २, पद्यमा अर्याल

नेकपा माओबादी केन्द्र बिजयी – ३६ स्थान

१. जुम्ला, गजेन्द्रबहादुर महत
२. सोलुखुम्बु, हेमकुमार राई
३. भोजपुर, सुधन किराती
४. उदयपुर १, हिमाल किराती
५. गोरखा १, हरि अधिकारी
६. .दाङ. २, कृष्णबहादुर महरा
७.. ललितपुर ३, पम्फा भुसाल
८.. बाग्लुड.२, देबेन्द्र पौडेल
९. पश्चिम रुकुम, जनार्दन शर्मा प्रभाकर
१०.. पूर्वी रुकुम, कमला रोका
११. जाजरकोट, शक्तिबहादुर बस्नेत
१२. मोरङ ५, शिवकुमार मण्डल
१३. मोरङ ४, अमनलाल मोदी
१४.. कालिकोट, दुर्गबहादुर रावत
१५ सिन्धुपाल्चोक १, अग्नि सापकोटा
१६. लमजुङ , देब गुरुङ
१७. सिन्धुली २, हरिबोल गजुरेल
१८. नुवाकोट १, हितबहादुर तामाङ
१९. झापा १, सुरेन्द्र कार्की
२०. रामेछाप, श्यामकुमार श्रेष्ठ
२१. रोल्पा, बर्षमान पुन, अनन्त
२२. बर्दिया २, सन्तकुमार थारु
२३. रौतहट ३, प्रभु शाह
२४. कपिलबस्तु १, चक्रपाणी खनाल
२५.सल्यान, टेकबहादुर बस्नेत
२६.बाँके १, महेश्वर गहतराज
२७.महोत्तरी १, गिरीराजमणि पोख्रेल
२८.कैलाली ३, गौरीशंकर चौधरी
२९.कैलाली ४, लेखराज भट्ट
३०.कन्चनपुर १, बिना मगर
३१.काभ्रे १, गंगाबहादुर तामाड
३२. चितवन ३, पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड
३३. अर्घाखाँची, टोपबहादुर रायमाझी
धनुषा १, मातृकाप्रसाद यादव
सर्लाही ३, रामेश्वर राय यादव
सिरहा २, सुरेशचन्द्र दास

नेपाली काँग्रेस २३ स्थान

१.डडेल्धुरा, शेरबहादुर देउवा
२. रसुवा, मोहन आचार्य
३. काठमाडौ १, प्रकाशमान सिंह
४. काठमाडौ १०, राजन केसी
५. मोरड. २, डा. मिनेन्द्र रिजाल
६. काठमाडौ ६, भीमसेनदास प्रधान
७. काठमाडौ ४, गगन थापा
८. रुपन्देही ४, प्रमोदकुमार यादव
९. रुपन्देही ५, भरतकुमार शाह
१०. रौतहट २, आफताव आलम
११. रौतहट ४,देवप्रसाद तिमिल्सिना
१२. कपिलबस्तु ३, अभिषेकप्रताप शाह
१३. बर्दिया १, संजयकुमार गौतम
१४.सुनसरी ४, ज्ञानेन्द्र कार्की
१५. नवलपुर १, शशांक कोइराला
१६. नवलपरासी पश्चिम २, देबेन्द्रराज कँडेल
१७. सप्तरी ४, तेजुलाल चौधरी
१८. बारा १, उमाकान्त चौधरी
१९.उदयपुर १, नारायण, खड्का
२०. सुनसरी २, सिताराम मेहता
२१. सिरहा १, प्रदिप गिरी
२२. सर्लाही ४, अमरेशकुमार सिंह
२३. सुनसरी ३, विजयकुमार गच्छदार

राजपा – ११ स्थान

१. पर्सा ४, लक्ष्मणलाल कर्ण
२. सिरहा ४, राजकिशोर यादव
३. महोत्तरी ३ महन्थ ठाकुर
४. सप्तरी ३, चन्द्रकान्त चौधरी
५. धनुषा, ३, राजेन्द्र महतो
६. रौतहट १, अनिल झा
७. महोत्तरी २, शरतसिंह भण्डारी
८. सर्लाही २, महेन्द्र राय यादव
९. एकवाल मियां
१०. सर्लाही १, प्रमोद साह
११. कैलाली १, रेशमलाल चौधरी

संघीय फोरम – १० स्थान

१. पर्सा २, बिमल श्रीवास्तव
२. पर्सा ३, हरिनारायण प्रसाद रौनियार
३. बारा ३, रामसहाय प्रसाद यादव
.४. बारा ४, रामबाबु यादव
५. सप्तरी क्षेत्र नं २, उपेन्द्र यादव
६. सप्तरी १, डा सूर्यनारायण यादव.
७. बाँके २, मोहमद ईस्यिाक राईन
८. पर्सा १, प्रदिप यादव
९. धनुषा २, उमाशंकर अगरिया
१०. महोत्तरी ४, सुरेन्द्रकुमार यादव

राप्रपा – १ स्थान (बाम गठबन्धन)

झापा ३, राजेन्द्र लिंङदेन

राष्ट्रिय जनमोर्चा – १ स्थान

प्युठान, दुर्गा पौडेल

नेपाल मजदुर किसान पार्टी स्वतन्त्र – १ स्थान

भक्तपुर १, प्रेम सुवाल

स्वतन्त्र – १ स्थान

१. हुम्ला, छक्कबहादुर लामा, बाम गठबन्धनका बागी

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here